מוצרי אורטופדיה בחנות הוירטואלית


מוצרים אורטופדיים נועדו לספק את התמיכה האורטופדית הדרושה לחלקי הגוף השונים וזאת במקרה של פציעה, שיקום או כאמצעי להאטת התפתחותה של בעיה מסויימת. במאמר זה נספק לכם את כל המידע אודות בחירה נכונה של מוצרי אורטופדיה בחנות אינטרנטית. הבה נתחיל..

היתרון של חנות אורטופדית אונליין לעומת חנות פיזית
הדבר הראשון אותו חשוב לקחת בחשבון הוא שקיימים יתרונות רבים להחלטה לרכוש מוצרים אורטופדיים כאלו ואחרים מחנות וירטואלית, קרי, חנות אונליין במרחב האינטרנטי:
  • היצע גדול – חנויות אינטרנטיות המציעות מוצרים אורטופדיים שונים ידאגו להציע לקהל לקוחותיהם היצע מגוון של מוצרים לגב, לרגליים ולחלקים נוספים של הגוף או מבחר קטן ואיכותי של מוצרים המיועדים לסוג מסויים של מצבים אורטופדיים. 
  • זמינות 24/7 – בניגוד לחנות מוצרי אורטופדיה בה אתם מוגבלים לשעות פעילות ולימים מסויימים בשבוע. חנות אונליין למוצרי אורטופדיה מאפשרת לכם לרכוש מוצרים בכל יום ובכל שעה משעות היממה.
  • החזרה – יש לכם אפשרות להחזיר מוצרים תוך פרק זמן מסויים מרגע הרכישה (אלא אם מצויין אחרת).
  • מחירים אטרקטיביים – המחירים המוצעים בחנות הוירטואלית הם לרוב מחירים משתלמים יותר מאשר אלו המוצעים בחנות רגילה וזאת משום שכאן לא צריך לשלם שכר למוכרים בחנות.
  • אין הגבלת מיקום – בהשוואה אל חנות פיזית, כאן אינכם מוגבלים לחנות הממוקמת בעיר זו או אחרת. הדבר היחיד אותו חשוב לוודא הוא שהחנות האינטרנטית לממכר מוצרים אורטופדיים אכן מבצעת משלוחים לכתובת שלכם.

בוחרים את המוצרים האורטופדיים המתאימים לכם
  • סוג המוצר – הדבר הראשון אותו יש לוודא הוא שלאותה חנות יש את כל אותם המוצרים החיוניים לכם. בנוסף, חשוב לעשות הפרדה בין אביזרים אורטופדיים לבין אביזרי שיקום ועזר, וזאת על מנת לוודא שהחנות אכן יכולה לספק לכם את המוצרים שהומלצו לכם על ידי רופא אורטופד.
  • קהל יעד – תמיד חשוב לוודא שהמוצרים המוצעים בחנות אכן מתאימים לקהל היעד שלכם. תמיד חשוב לזכור שישנם הבדלים רבים בין אחד לשני, הבדלים הבאים לידי ביטוי בגיל ומטרת המוצר האורטופדי. בדרך כלל נהוג לחלק את המוצרים לקבוצות היעד העיקריות הבאות: אביזרים אורטופדיים לתינוקות, מוצרים אורטופדיים לילדים, אביזרים אורטופדיים לספורטאים, מוצרי אורטופדיה כלליים ומוצרים אורטופדיים לגיל השלישי.
  • שירותים נלווים – חשוב לברר האם החנות מציעה מוצרים בלבד או שמא היא מציעה גם שירותים נלווים הקשורים אל תחום האורטופדיה, כמו למשל שירות עד בית הלקוח, ייצור מדרסים ו/או נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית, שירות אורטופדי לפיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע נוספים ומוצרים אורטופדיים המותאמים לחיילים.
  • הסדרים – תמיד חשוב לברר האם לאותה חנות המוכרת מוצרי ואביזרי עזר אורטופדיים יש הסדר עם קופת חולים זו או אחרת, חברות ביטוח, בתי החולים ו/או הסדר מיוחד עם משרד הבריאות.

לסיכום, נכון להיום רוב האנשים מעדיפים לבחור מוצרי אורטופדיה בחנות אינטרנטית המציעה להם מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים. בהצלחה בבחירה!
בס"ד
אסף מדיקל- (ASSAFMEDICAL) הינה חנות אינטרנטית לרכישת אביזרים אורטופדיים, מוצרים רפואיים, אביזרי שיקום ועוד ע"י ציבור הגולשים באינטנרט.
הגלישה והשימוש באתר זה – asafmedical.co.il הינם בכפוף לתקנון ולתנאים המפורטים להלן.
שימוש, ביצוע הזמנה ורכישה וכל פעולה אחרת מהווה הסכמה לתנאי השימוש, הכללים ולתקנון של האתר והתחייבות לפעול על פיהם.

אחריות מוצר- האחריות על מוצר הינה על פי שיקול דעתו של היבואן/ היצרן, למוצרים אשר נרכשו באתר asafmedical.co.il .
הטיפול, תיקון או החלפה של המוצר הינה החלטתו של היבואן/ היצרן וזאת לאחר בדיקה של המוצר ובתנאי שהשימוש במוצר היה שימשו סביר ועל פי הוראות היצרן.
האחריות לא תחול על מוצר שהשימוש בו נעשה שלא עפ"י הוראות יצרן או על כל נזק שנגרם עקב שימוש לא נכון ורשלנות מצד הלקוח.

משלוחים וזמני אספקה
אספקה הינה תוך 3 ימים בד"כ מרגע שאושרה ההזמנה, אלא אם כן ישנה בעיית מלאי של המוצר אצל היבואן, מכס וכיוצ"ב במקרה זה יעודכן הלקוח.
התחייבות לזמן אספקה עד 14 ימי עסקים, במקרה של עיכוב או אי קבלת המוצר לאחר 14 ימי עסקים ( לא כולל שביתות בית דואר, חברת משלוחים וכדומה). אנו מתחייבים לתת מענה ופתרון יעיל ומהיר לשביעות רצונו של הלקוח.
ביטול עסקה עקב אי קבלת סחורה
לקוח אשר ביצע עסקה והיה והמוצר לא הגיע לרשותו, על אחריותו לעדכן את חברתנו אסף מדיקל בטלפון 089330302 בכדי שננקוט באמצעים הנדרשים בכדי לאתר את החבילה ובמידת הצורך לבטל עסקה.
ישנה אפשרות לבצע איסוף עצמי על פי שעות פעילות ובתיאום מראש בטלפון 08-9330302

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים-
- הזמנה שבוצעה באתר ניתנת לביטול גם לאחר החיוב בהתאם לחוק הגנת הצרכן
חל על מוצר שמחירו עולה על סכום של 50 ₪.
- ביטול עסקה, החזרת מוצר- בתנאי שלא נעשה שימוש כלל במוצר, המוצר באריזה המקורית שלו ואריזתו לא נפתחה, לא חלפו 14 יום מיום קבלת המוצר ובהצגת חשבונית קנייה.
- - ניתן לבטל עסקה תוך 14 יום מרגע קבלת המוצר.
- ביטול עסקה כרוך בדמי ביטול של 5% מסכום המוצר או 100 ₪ - הנמוך מבינהם.
- לא ניתן להחזיר מוצרים שייוצרו או הוזמנו בהתאמה אישית למידות ולצרכי הלקוח.
- החזרת נעליים באריזה מקורית ובתנאי שלא נעשה שימוש, עד 2 ימים מרגע הרכישה.