מדרסים לספורטאים בהתאמה אישית

מדרסים לספורטאים מיוצרים בהתאמה אישית לסוג הספורט בו עוסקים. המדרסים מיוצרים תוך התחשבות בבעיה ממנה סובל הספורטאי ומעוצבים לסוג ספורט ספציפי.
מדרסי ספורט מותאמים באופן מיוחד וממוקד על פי ענף הספורט וצרכיו, אך בראש ובראשונה הם יותאמו לספורטאי ולכפות רגליו.

מדוע מדרסים לספורטאים יהיו שונים מאלו לריצה?
מדרסים לריצה מיוצרים בצורה שונה ממדרסים לספורטאים (אף על פי כך שגם ריצה נחשבת לספורט). מה הסיבה לכך? ספורט כולל מגוון רחב של סוגים שאינם מצריכים ריצה בקו ישר, אלא תנועות חדות, עצירות, ריצה לאחור, ניתור וכו'... מדרסים לספורטאים יכללו מגוון רחב של פיתוחים ושילוב חומרים המיועדים לאופי הספורט הספציפי בו הספורטאי עוסק.

קיים הבדל משמעותי בין תפקודו של הגוף במהלך פעילות ספורטיבית, לתפקודו במהלך פעילות שגרתית. פעולות כמו ריצה, קפיצה ודיווש, חושפות את מערכת השלד והשרירים ללחצים גדולים פי כמה מאלו המופעלים על הגוף במהלך פעילות שגרתית, ולכן מצריכות תמיכה מיוחדת ובלימה מוגברת.

בזמן הליכה או ריצה, משקל גופינו מכפיל את עצמו פי שניים עד פי שש (תלוי במהירות) והעומסים להם נתונות כפות הרגליים הינם עצומים ויכולים להגיע לכ-117 טונות לקילומטר, תלוי בקצב הריצה ובמשקל הספורטאי. זאת הסיבה שספורטאים חובבים ומקצועיים כאחד זקוקים למדרסים מיוחדים שתוכננו במיוחד עבור תחום העיסוק שלהם.

מדרסים לריצה:
מדרסים לריצה מיוצרים בצורה שונה ממדרסים לספורטאים (אף על פי כך שגם ריצה נחשבת לספורט). מה הסיבה לכך? ספורט כולל מגוון רחב של סוגים שאינם מצריכים ריצה בקו ישר, אלא תנועות חדות, עצירות, ריצה לאחור, ניתור וכו'... מדרסים לספורטאים יכללו מגוון רחב של פיתוחים ושילוב חומרים המיועדים לאופי הספורט הספציפי בו הספורטאי עוסק.

מדרסים לכדורגל:
לדוגמה, אם מדובר בכדורגל יש להתאים את המדרסים לנעליים צרות כשחלקו הקדמי והאחורי של המדרס דק וההתמקדות היא באזור המיד-פוט (הקשת). בנוסף, יש להתחשב בבעיה ממנה סובל הכדורגלן. יש לקחת בחשבון את סוג הפעילות הכוללת ריצה, עצירה פתאומית, ריצה לצדדים, אחורה, סיבובים ולעיתים ניתור לגובה.

מדרסים לכדורסל:
לעומת זאת, מדרסים לכדורסל מיוצרים קצת אחרת מאלו לכדורגל, מכיוון שמשקלו של כדורסלן הוא שונה מזה של כדורגלן עקב הגובה ומסת השריר של הכדורסלן. בעיקרון התנועות של כדורסלן יהיו כמעט אותן תנועות שעושה כדורגלן, אך לכדורסלן יהיו הרבה יותר ניתורים במשחק אחד מאשר ייעשה הכדורגלן. על כן, במדרסים שמכינים עבור כדורסלן תהיה יותר בלימה עקב המשקל הרב הנופל על הרגליים לאחר ניתור. להמחשה: אם שחקן כדורסל שוקל בערך 100 קילו, בנחיתה מניתור העומס שיופל על הרגליים הוא כ-500 קילו. אין לשכוח גם את העצירות החדות מצד לצד וכדומה.
מדרסים לטניס

הם מיוצרים בעיקר לריצה לצדדים ורוב העומסים נופלים על מפרק ראש המסרק ה-1 והמסרק ה-5 ובכלל על חלקה הלטראלי (החיצוני) של כף הרגל. לספורטאים שעוסקים בטניס ישנה נטייה לנקוע את הקרסול ומומלץ להתייחס לעובדה זו.

מדרסים לגולף:
מדרסים אלו מיוצרים בעיקר עם תמיכה בקשת וריכוך בראש המסרק הראשון. סוג ספורט זה אינו מצריך ריצה או עצירה פתאומית. בעת החבטה בכדור הברך תמשוך את כף הרגל לחלקה הפנימי (המדיאלי), תנועה זו תמשוך גם את כף הרגל לחלקה הפנימי ותיצור עומס על ראש המסרק הראשון ולחץ על הבוהן בחלקה הפנימי.

מדרסים לרוכבי אופניים:
לרוכבי אופניים יש צורך בשינוי זווית באזור המסרקים. בזמן שרוכב אופניים מפדל בדחיפה למטה הוא משתמש בחלקה הפנימי והקדמי של כף הרגל. התנועה הזו תמשוך את הברך פנימה. על כן, מדרסים לספורטאים שעוסקים ברכיבה צריכים לאזן בזווית קלה (קונוס) כך שיהיה פחות עומס על הברך.
מה אנו מציעים?
מגוון מדרסי ספורט ייעודיים, שנועדו לספק תמיכה מושלמת לעוסקים בענפי הספורט השונים. כל אחד מהמדרסים תוכנן בהתאם לדפוסי התנועה המאפיינים ענף ספורט מסוים: טניס, אירובי, כדורעף, כדורסל, כדוריד, כדורגל, ריצה והליכה, דבר המתבטא במבנה המדרס, בחומרים המרכיבים אותו, במשקלו ובמידת קשיחותו וגמישותו.

למה זה חשוב לך?
באמצעות מדרסי הספורט של אסף מדיקל ניתן למנוע גרימת נזק לגוף ופציעות בעת פעילות גופנית, וזאת משום שהמבנה המותאם של מדרסי הספורט מעודד את התנועתיות הטבעית מצד אחד, ומונע את התנועתיות הלקויה והמסוכנת לגוף מצד שני.

ממה עשויים המדרסים?
כדי להבטיח לעוסקים בספורט נוחות מירבית במהלך הפעילות הגופנית, מיוצרים מדרסי הספורט של אסף מדיקל מחומרים מיוחדים. חומרים אלו משמשים כבולמי זעזועים וכסופגי זיעה, ובכך מגנים על מערכת השלד והשרירים מפני פגיעות ומונעים אי-נוחות הפוגעת בביצועים הספורטיביים. כמובן, כמו כל המדרסים אסף מדיקל, מיוצרים מדרסי הספורט לאחר מיפוי מדויק של כף רגלו של הלקוח, ובהתאמה מיוחדת ואישית.

אילו סוגי ספורט אינם מצריכים שימוש במדרסים?
לא כל סוגי הספורט מצרכים שימוש במדרסים. למשל, אם אתם עוסקים בטיפוס אורבני, ספורט שקשור ללוחמה כגון, איגרוף, קראטה, קיק בוקסינג, קפוארה, סקי, ספורט מים, התעמלות קרקע ואקרובטיקה אתם לא חייבים להשתמש במדרסים בעת הפעילות הספורטיבית.
סינון ומיון ›
בס"ד
אסף מדיקל- (ASSAFMEDICAL) הינה חנות אינטרנטית לרכישת אביזרים אורטופדיים, מוצרים רפואיים, אביזרי שיקום ועוד ע"י ציבור הגולשים באינטנרט.
הגלישה והשימוש באתר זה – asafmedical.co.il הינם בכפוף לתקנון ולתנאים המפורטים להלן.
שימוש, ביצוע הזמנה ורכישה וכל פעולה אחרת מהווה הסכמה לתנאי השימוש, הכללים ולתקנון של האתר והתחייבות לפעול על פיהם.

אחריות מוצר- האחריות על מוצר הינה על פי שיקול דעתו של היבואן/ היצרן, למוצרים אשר נרכשו באתר asafmedical.co.il .
הטיפול, תיקון או החלפה של המוצר הינה החלטתו של היבואן/ היצרן וזאת לאחר בדיקה של המוצר ובתנאי שהשימוש במוצר היה שימשו סביר ועל פי הוראות היצרן.
האחריות לא תחול על מוצר שהשימוש בו נעשה שלא עפ"י הוראות יצרן או על כל נזק שנגרם עקב שימוש לא נכון ורשלנות מצד הלקוח.

משלוחים וזמני אספקה
אספקה הינה תוך 3 ימים בד"כ מרגע שאושרה ההזמנה, אלא אם כן ישנה בעיית מלאי של המוצר אצל היבואן, מכס וכיוצ"ב במקרה זה יעודכן הלקוח.
התחייבות לזמן אספקה עד 14 ימי עסקים, במקרה של עיכוב או אי קבלת המוצר לאחר 14 ימי עסקים ( לא כולל שביתות בית דואר, חברת משלוחים וכדומה). אנו מתחייבים לתת מענה ופתרון יעיל ומהיר לשביעות רצונו של הלקוח.
ביטול עסקה עקב אי קבלת סחורה
לקוח אשר ביצע עסקה והיה והמוצר לא הגיע לרשותו, על אחריותו לעדכן את חברתנו אסף מדיקל בטלפון 089330302 בכדי שננקוט באמצעים הנדרשים בכדי לאתר את החבילה ובמידת הצורך לבטל עסקה.
ישנה אפשרות לבצע איסוף עצמי על פי שעות פעילות ובתיאום מראש בטלפון 08-9330302

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים-
- הזמנה שבוצעה באתר ניתנת לביטול גם לאחר החיוב בהתאם לחוק הגנת הצרכן
חל על מוצר שמחירו עולה על סכום של 50 ₪.
- ביטול עסקה, החזרת מוצר- בתנאי שלא נעשה שימוש כלל במוצר, המוצר באריזה המקורית שלו ואריזתו לא נפתחה, לא חלפו 14 יום מיום קבלת המוצר ובהצגת חשבונית קנייה.
- - ניתן לבטל עסקה תוך 14 יום מרגע קבלת המוצר.
- ביטול עסקה כרוך בדמי ביטול של 5% מסכום המוצר או 100 ₪ - הנמוך מבינהם.
- לא ניתן להחזיר מוצרים שייוצרו או הוזמנו בהתאמה אישית למידות ולצרכי הלקוח.
- החזרת נעליים באריזה מקורית ובתנאי שלא נעשה שימוש, עד 2 ימים מרגע הרכישה.