מדרסים לילדים

אבחון בעיות הליכה אצל ילדים צריך להתבצע כבר בגיל 3, כל עוד הילד גדל והעצמות רכות, ניתן לתקן ולהתאים את מבנה השלד, את הרגליים, ברכיים ואגן הירכיים. האבחון בילדים יחשוף ליקויים ברגליים, עקמת או גיבנת.
שימוש במדרסים לילדים הוא נושא שנוי במחלוקת, וחלק מהרופאים ימליצו עליהם וחלקם ישללו אותם. מה שבטוח, מדרסים אורטופדיים לילדים לא יזיקו לכף הרגל! עם זאת, לא כל ילד צריך מדרסים. המשיכו לקרוא וגלו באילו מקרים מומלץ להזמין מדרסים בהתאמה אישית לילד שלכם.
יש הורים מודאגים שטוענים כי כף רגלו של הילד שלהם שטוחה למדי. השאלה הראשונה שאנו שואלים את ההורים היא מה הוא גיל הילד וברוב המקרים מדובר בילדים בני 4. אז אל דאגה! אצל ילדים בני 4 או פחות זוהי תופעה נורמלית לחלוטין! עד גיל 4 עדיין ישנה רקמה עבה של שומן באזור הקשת, וכשמסתכלים על כף הרגל נראה כי לילד יש פלטפוס, אך זה לא המצב כלל וכלל. במקרים שכאלה לא מומלץ על רכישת מדרסים ויש לחכות עד שכף הרגל של הילד תתפתח כמו שצריך.
למה מומלץ להשתמש במדרסים אורטופדיים לילדים?
מדרסים אורטופדיים לילדים עוזרים לתקן מנח לא תקין בכף הרגל ובקרסול שיוצר כאבים בכף הרגל וקושי בהליכה עבור הילד. מדרסים מותאמים אישית יתקנו את מנח כף הרגל והקרסול בזמן ההליכה והריצה ויעניקו לילד שלכם נוחות. בארה"ב רופא הוא זה שממליץ על סוג המדרס המתאים לרגליים ולבעיה שממנה סובל הילד. בישראל רופאים רק ממליצים על מדרסים, אך לא על סוג המדרס (ישנם יוצאי דופן).
הרופאים ממליצים על שימוש במדרסים לילדים כאשר מדובר בבעיות הבאות:
• פלטפוס - המלווה בקלקנאוס וולגוס (סטיה של העקב לחלקו הפנימי של כף הרגל).
• )מחלת סוור'ס (אפשר להשתמש גם בעקבי סיליקון.
• (מטטרסוס אדוקטוס - metatarsus adductus (בגיל הרך משתמשים בנעל עם ציר ישר.
מדרסים מותאמים אישית לילדים יביא לתיקון נזקים ובעיות אפשריות , כמו למשל:
√מבנה השלד ועקמת בעמוד השדרה
√כאבי גדילה – המדרסים מסייעים בשיכוך כאבי גדילה, בעיקר בברכיים
√פלטפוס (כפות רגליים שטוחות)
√הליכה על קצות האצבעות – מדרסים משפרים את אופן העמידה והליכה כך שהילד ילך על הרגל כולה ושהעקב ייגע בקרקע
√קריסה פנימית או חיצונית של כף הרגל – מדרסים מתקנים את מנח כף הרגל בהליכה. הליכה מתוקנת מביאה לגדילת הרגליים בזווית הנכונה

אילו יתרונות יש למדרסים אוטופדיים לילדים?
ראשית, מדרסים אורטופדיים עוזרים להפחית את כאבי הרגליים והברכיים. שנית, (וזה לא פחות חשוב) הם מעניקים לילד ביטחון עצמי. במקרים רבים ההורים מספרים כי ילדיהם לא משתתפים בפעילויות בגן או במגרש המשחקים. זאת עקב כך שהליכתו של הילד מוזרה והוא בעצמו מודע לכך ולא מעוניין ש"יצחקו עליו" או שהילדים כבר העירו לו על הליכתו ובכך יצרו חסימה אצל הילד להשתתף בפעילויות חברתיות. מדרסים יכולים לשפר הרגשה שכזו ולהחזיר ביטחון עצמי לילד שלכם כך שלא תהיה לו תחושה שהוא מושך תשומת לב שלילית.
ייתכן כי שבהתחלה הילד שלכם יסרב לנעול את הנעליים שלו עם המדרסים שהותאמו אישית למרות ההסברים של רופאים על היתרונות שלהם. בקשו ממנו להשתמש במדרסים רק כמה שעות בכל יום, זה יכול לעזור "למעבר" ולהקל על הילד. מדרסים בצבעים זוהרים ומקושקשים יכולים לעזור לילד להשתכנע.

צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו ייעוץ מקצועי חינם!
סינון ומיון ›
בס"ד
אסף מדיקל- (ASSAFMEDICAL) הינה חנות אינטרנטית לרכישת אביזרים אורטופדיים, מוצרים רפואיים, אביזרי שיקום ועוד ע"י ציבור הגולשים באינטנרט.
הגלישה והשימוש באתר זה – asafmedical.co.il הינם בכפוף לתקנון ולתנאים המפורטים להלן.
שימוש, ביצוע הזמנה ורכישה וכל פעולה אחרת מהווה הסכמה לתנאי השימוש, הכללים ולתקנון של האתר והתחייבות לפעול על פיהם.

אחריות מוצר- האחריות על מוצר הינה על פי שיקול דעתו של היבואן/ היצרן, למוצרים אשר נרכשו באתר asafmedical.co.il .
הטיפול, תיקון או החלפה של המוצר הינה החלטתו של היבואן/ היצרן וזאת לאחר בדיקה של המוצר ובתנאי שהשימוש במוצר היה שימשו סביר ועל פי הוראות היצרן.
האחריות לא תחול על מוצר שהשימוש בו נעשה שלא עפ"י הוראות יצרן או על כל נזק שנגרם עקב שימוש לא נכון ורשלנות מצד הלקוח.

משלוחים וזמני אספקה
אספקה הינה תוך 3 ימים בד"כ מרגע שאושרה ההזמנה, אלא אם כן ישנה בעיית מלאי של המוצר אצל היבואן, מכס וכיוצ"ב במקרה זה יעודכן הלקוח.
התחייבות לזמן אספקה עד 14 ימי עסקים, במקרה של עיכוב או אי קבלת המוצר לאחר 14 ימי עסקים ( לא כולל שביתות בית דואר, חברת משלוחים וכדומה). אנו מתחייבים לתת מענה ופתרון יעיל ומהיר לשביעות רצונו של הלקוח.
ביטול עסקה עקב אי קבלת סחורה
לקוח אשר ביצע עסקה והיה והמוצר לא הגיע לרשותו, על אחריותו לעדכן את חברתנו אסף מדיקל בטלפון 089330302 בכדי שננקוט באמצעים הנדרשים בכדי לאתר את החבילה ובמידת הצורך לבטל עסקה.
ישנה אפשרות לבצע איסוף עצמי על פי שעות פעילות ובתיאום מראש בטלפון 08-9330302

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים-
- הזמנה שבוצעה באתר ניתנת לביטול גם לאחר החיוב בהתאם לחוק הגנת הצרכן
חל על מוצר שמחירו עולה על סכום של 50 ₪.
- ביטול עסקה, החזרת מוצר- בתנאי שלא נעשה שימוש כלל במוצר, המוצר באריזה המקורית שלו ואריזתו לא נפתחה, לא חלפו 14 יום מיום קבלת המוצר ובהצגת חשבונית קנייה.
- - ניתן לבטל עסקה תוך 14 יום מרגע קבלת המוצר.
- ביטול עסקה כרוך בדמי ביטול של 5% מסכום המוצר או 100 ₪ - הנמוך מבינהם.
- לא ניתן להחזיר מוצרים שייוצרו או הוזמנו בהתאמה אישית למידות ולצרכי הלקוח.
- החזרת נעליים באריזה מקורית ובתנאי שלא נעשה שימוש, עד 2 ימים מרגע הרכישה.