מדרסים לחיילים

מי מאתנו לא זוכר את תקופת השירות הצבאי? לרובנו עברנו את תקופת החוויות המרגשת ביותר בחיינו, אך ישנם אנשים בשבילם תקופה זו לא הייתה קלה בגלל לחץ ועומס רב על הגוף שיצר בין היתר בעיות אורתופדיות רבות שלא היו בעבר ואיתן יש צורך להתמודד ביום יום גם אחרי תקופת השירות.
כל החיילים וחיילים קרביים בפרט, המשתמשים בנעלי צבא, אם זה בטירונות או בעמידה ממושכת בשמירה, במסעות ארוכים, באימונים המלווים בריצות וקפיצות רבות, סחיבות של משקלים כבדים ועוד פעילויות שיוצרות עומס רב על הרגלים, מעמיסים על הגוף ועל כפות הרגליים במיוחד.

הבעיה הנפוצה ביותר בקרב חיילים היא כאבי גב תחתון עקב משקל רב שמתווסף על גופם ויוצר עומס משמעותי על הגב התחתון. אחד הפתרונות שעוזרים להקל על הבעיה הם מדרסים אורטופדיים מיוחדים מותאמים אישית לשירות הצבאי.
לעומת זאת, כף הרגל מתמודדת עם עומסים וסופגת אותם באופן קבוע, וישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על מצב כפות הרגליים:
• פעילות גופנית אינטנסיבית.
• עיסוק / תפקיד שנבחר לחייל.
• גנטיקה / תורשה.
• סוג הנעליים שהחייל נועל.
• מבנה כף הרגל ביחס למשקל,
• גובה.
מאילו בעיות ברגליים סובלים חיילים?
חיילים, בעיקר חיילים קרביים, מתמודדים עם פעילות מאומצת ביום יום כדי לשפר את הכושר הגופני והמנטלי שלהם. בשונה מספורטאים אשר עוסקים בפעילות גופנית בצורה מבוקרת ולא צריכים לשאת משאות כבדים בזמן הפעילות הספורטיבית, חיילים קרביים חורגים ממגבלות הפיזיולוגיות והמנטליות ומותחים את רף המאמץ בכל אימון.
דבר נוסף שאין להתעלם ממנו הוא נעלי צבא חדשות שעדיין לא "מתאימות" ובשבועות הראשונים השימוש בהם מלווה ב"סיוט", עקב העור הקשה שעדיין לא עבר ריכוך, רוחב לא מתאים וכו'. למאמץ פיזי מוגבר מתלווים עומסים ומשקלים חיצוניים, והדבר עלול לגרום לשחיקת מפרקים, מתיחת רצועות בכף הרגל, פציעות בשרירים ועקב כך נגרמים גם כאבי ברכיים, שוקיים, קרסוליים, כפות רגליים, נקעים חוזרים והגבלה בדריכה או עמידה.
מומלץ לייחס חשיבות עליונה לשמירה על כף רגל בריאה וזאת על מנת למנוע פציעות ושחיקות במפרקים שנובעות ממנח כף רגל לא תקין. בלימת זעזועים בצורה יעילה יכולה להשפיע באופן ניכר וחיובי על עמוד השדרה, על הברכיים והרגליים. אך בלימת זעזועים לא מבוקרת או מוגזמת עלולה להזיק לכפות הרגליים.
אחת הבעיות הנפוצות בקרב ספורטאים וחיילים שעוסקים בפעילות מוגברת היא שברי מאמץ (SHINSPLINT), לכן חיילים בכלל וחיילים קרביים בפרט הם אלו שיש להם היסטוריה רפואית של בעיות בכף הרגל או אלו אשר פיתחו בעיה בזמן השירות. עליהם לבצע בדיקה או אבחון מקיפים ולטפל בבעיה לפני החמרת המצב. למרה הצער, לרוב לא מייחסים לבריאות כף הרגל חשיבות ומתחילים לטפל בבעיות רק לאחר הופעת כאבים.
פתרון האפשרי (ולרוב גם היחידי) לטיפול בכף הרגל עם עיוותים או דלקות הוא מדרס בהתאמה אישית. באסף מדיקל תמצאו מגוון רחב של מדרסים הנבנים בהתאמה אישית וייחודית למצב ומבנה כף הרגל. מומלץ להזמין מדרסים לחיילים כ-3 חודשים לפני הגיוס, מכיוון שיש גם תקופת הסתגלות למדרסים, וישנו צורך לחזור לביקור לבדיקת המדרס ולמקצה שיפורים במדרס.
תפקיד המדרסים בנעל צבאית הוא:
√הפחתת פציעות כמו שברי מאמץ ונקעים
√ שיפור ביצועים ותוצאות
√ הפחתת העייפות
√ מניעת כאבי גב וברכיים
√ מניעת הזעה בכפות הרגלייםסינון ומיון ›
בס"ד
אסף מדיקל- (ASSAFMEDICAL) הינה חנות אינטרנטית לרכישת אביזרים אורטופדיים, מוצרים רפואיים, אביזרי שיקום ועוד ע"י ציבור הגולשים באינטנרט.
הגלישה והשימוש באתר זה – asafmedical.co.il הינם בכפוף לתקנון ולתנאים המפורטים להלן.
שימוש, ביצוע הזמנה ורכישה וכל פעולה אחרת מהווה הסכמה לתנאי השימוש, הכללים ולתקנון של האתר והתחייבות לפעול על פיהם.

אחריות מוצר- האחריות על מוצר הינה על פי שיקול דעתו של היבואן/ היצרן, למוצרים אשר נרכשו באתר asafmedical.co.il .
הטיפול, תיקון או החלפה של המוצר הינה החלטתו של היבואן/ היצרן וזאת לאחר בדיקה של המוצר ובתנאי שהשימוש במוצר היה שימשו סביר ועל פי הוראות היצרן.
האחריות לא תחול על מוצר שהשימוש בו נעשה שלא עפ"י הוראות יצרן או על כל נזק שנגרם עקב שימוש לא נכון ורשלנות מצד הלקוח.

משלוחים וזמני אספקה
אספקה הינה תוך 3 ימים בד"כ מרגע שאושרה ההזמנה, אלא אם כן ישנה בעיית מלאי של המוצר אצל היבואן, מכס וכיוצ"ב במקרה זה יעודכן הלקוח.
התחייבות לזמן אספקה עד 14 ימי עסקים, במקרה של עיכוב או אי קבלת המוצר לאחר 14 ימי עסקים ( לא כולל שביתות בית דואר, חברת משלוחים וכדומה). אנו מתחייבים לתת מענה ופתרון יעיל ומהיר לשביעות רצונו של הלקוח.
ביטול עסקה עקב אי קבלת סחורה
לקוח אשר ביצע עסקה והיה והמוצר לא הגיע לרשותו, על אחריותו לעדכן את חברתנו אסף מדיקל בטלפון 089330302 בכדי שננקוט באמצעים הנדרשים בכדי לאתר את החבילה ובמידת הצורך לבטל עסקה.
ישנה אפשרות לבצע איסוף עצמי על פי שעות פעילות ובתיאום מראש בטלפון 08-9330302

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים-
- הזמנה שבוצעה באתר ניתנת לביטול גם לאחר החיוב בהתאם לחוק הגנת הצרכן
חל על מוצר שמחירו עולה על סכום של 50 ₪.
- ביטול עסקה, החזרת מוצר- בתנאי שלא נעשה שימוש כלל במוצר, המוצר באריזה המקורית שלו ואריזתו לא נפתחה, לא חלפו 14 יום מיום קבלת המוצר ובהצגת חשבונית קנייה.
- - ניתן לבטל עסקה תוך 14 יום מרגע קבלת המוצר.
- ביטול עסקה כרוך בדמי ביטול של 5% מסכום המוצר או 100 ₪ - הנמוך מבינהם.
- לא ניתן להחזיר מוצרים שייוצרו או הוזמנו בהתאמה אישית למידות ולצרכי הלקוח.
- החזרת נעליים באריזה מקורית ובתנאי שלא נעשה שימוש, עד 2 ימים מרגע הרכישה.